Karmed Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi ile laboratuvarların preanalitik evreden postanalitik evreye kadar tüm süreçlerinin kabul, kalite ve güvenirlik kriterlerini takip edebilir, gelişmiş raporlama özellikleriyle bu süreçler ile ilgili değerlendirmelerde bulunabilirsiniz​
 

Karmed Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi

Karmed Laboratuvar Bilgi Yönetim Sistemi bir Kardelen Yazılım markasıdır.

HAKKINDA

2012 yılında Deloitte Technology tarafından düzenlenen Fast50 Turkey Programında yer alan Kardelen Yazılım, 2011 ve 2012 yıllarında da Bilişim 500 sıralamasında kendisine yer bulmuştur. Sağlık bilgi sistemleri üretmenin yanı sıra her biri ayrı iş akış kurallarıyla belirlenen, alan bilgisi ve farklı mevzuatlarla donatılan farklı iş süreçlerini tasarlayan Kardelen Yazılım bu bilgi birikimiyle sağlık tesislerine teknolojik çözümleri uzmanlığıyla birleştirerek sunmaktadır. Kardelen Yazılım bugün 180’den fazla kamu ve özel sağlık tesisine KarMed markalı çözümlerini ulaştırmaktadır.

Kardelen Yazılım 2001 yılında kurulan bir teknoloji şirketidir. Esas faaliyet konusunu Sağlık Bilgi Sistemleri oluşturur.Kardelen Yazılım Türkiye’nin en önemli Sağlık Bilgi Sistemleri üreticilerinden bir tanesidir. Kardelen Yazılım sağlık sistemi içerisinde yer alan tüm sağlık hizmeti sunucularının iş akış süreçlerine uygun olarak geliştirilmiş ürünleri ile sağlık sektörünün tercih ettiği bir firmadır.

Başarılarla Dolu 17 Yıl

Kardelen Yazılım

İş Ortağı olmak için tıklayınız...

Palmiye Mah. Adnan Menderes Bul. Hocaoğlu Apt. No: 34 K:2/3

  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • Beyaz Instagram Simge
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon

Yenişehir / Mersin

Tel: 0850 420 20 33